Hakkımızda

Bizi Tanıyın…

Edthoreca otel, restaurant, cafe, bar, catering şirketleri ve kamu kurumlarının yemekhane ve endüstriyel mutfak alanlarının proje çizimi ve tasarımı hakkında danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ayrıca projede yer alan masaüstü servis ürünlerinden, A dan Z ye tüm mutfak malzemelerinin tedarik ve satışını gerçekleştirmektedir.

Başlıca ürün grupları arasında cam bardaklar, porselen tabaklar ve çatal kaşık bıçaklar yer almaktadır. Ek olarak kendi bünyesinde yer alan makine parkuru ile cam ve porselen ürünler üzerine dekal logo baskısı, ahşap sunumlar ve çatal kaşıklar üzerine lazer markalama hizmeti sunmaktadır.

Daha fazlasını öğren...

Proje Tasarımı ve Çizim

Kendimizi sürekli yeniliyoruz ve gelişiyoruz, yeni teknolojileri kullanarak endüstriyel mutfaklarınızı tasarlıyor ve projelendiriyoruz.

Projenizde olması gerekenleri ne eksik bırakıyoruz nede fazlasını ekliyoruz. Tam olması gerektiği gibi planlıyoruz.

İç mekan ve tesisat tasarımı

Projede yer alan tesisat için birlikte çalıştığımız ekiplerden fiyat teklifleri sunuyoruz. İç mekan tasarımı, masa ve sandalye seçimi için opsiyonel danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

En iyi bildiğimizi yapıyoruz…

Özel ölçü tezgah ve diğer tüm ekipman listesi için kaliteli aynı zamanda uygun fiyat avantajı olan ürünleri alternatifleriyle birlikte size sunuyoruz.