Sunum ve Servis Tabakları

8 adet ürün var.

Toplam 8 üründen 1-8 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Sunum ve Servis Tabakları

Sunum ve servis tabakları şık yemek masalarının olmazsa olmaz gereçleri arasında yer alır. Masaya görsel zenginlik katan bu tabakların kullanılması hem yemek servisini kolaylaştırır hem de estetik bir görünüm yakalanmasına yardımcı olur.

 

Sunum ve Servis Tabağı Ne İçin Kullanılır?

Sunum ve servis tabağı, mutfakta hazırlanmış olan yemeklerin masaya servis edilmesini kolaylaştırmak için kullanılır. Bazı yemek çeşitleri yemek tabaklarına direkt olarak değil masaya servis edilir. Bu tür yemeklerin sunumunu şık bir şekilde gerçekleştirmek için özel sunum ve servis tabağı kullanılır.

 

Servis Tabağı Modellerimiz

Yemek masalarına zarafet katan servis tabağı modellerimizin birçok çeşidi mevcuttur. Zengin ürün yelpazesi ile sunduğumuz servis tabağı çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun renk ve modelleri seçebilirsiniz.

 

Kare Servis Tabağı

Kare servis tabağı, özellikle kare ve dikdörtgen masalarda şık bir görünüm sergilenmesine yardımcı olan servis tabağı çeşididir. Yemek takımı ve masanın bütünlüğü ile uyum sağlayacak renklerin tercih edilmesi önerilir.

 

Dikdörtgen Servis Tabağı

Dikdörtgen servis tabağı, kare ve dikdörtgen masalarda rahat kullanılan ve şık görünüme katkı sağlayan servis tabağı çeşididir. Her boy dikdörtgen servis tabağının kullanımı son derece rahattır.

 

Mermer Servis Tabağı

Doğal ve estetik görünüm sunan mermer servis tabağı, masaya zenginlik kazandırdığı için en çok tercih edilen servis tabaklarından biridir.

Beyaz Servis Tabağı

Beyaz servis tabağı, hem ev kullanımında hem de yemek sunulan mekanlarda en çok tercih edilen servis tabağıdır. Her renk ile mükemmel uyumu, beyaz servis tabağının tercih edilmesinin en önemli nedenlerindendir.

 

Uzun Servis Tabağı

Uzun servis tabağı, özellikle büyük masalarda şık görünüm sunar. Kutlama masaları veya özel organizasyonlar için ideal bir servis tabağıdır.

 

Büyük Servis Tabağı

Büyük servis tabağı, bir yiyeceğin birden fazla çeşidini aynı anda servis etmek için idealdir. Büyük masalarda kullanılması önerilir.

 

Servis Tabağı Fiyatları

 

Birden fazla renk, materyal ve model ile sunduğumuz servis tabakları uygun fiyat aralığına sahiptir. Sunum ve servis tabaklarını toptan satın almak için teklif verebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular:

 

Dönen Servis Tabağı Nasıl Yapılır?

 

Dönen servis tabağının altında tabağın rahat bir şekilde dönebileceği bir mekanizma bulunur. Döner tabla mekanizması adı verilen bu araç sayesinde şık sunumlar yapmak mümkündür.

 

Servis Tabağı Ne İşe Yarar?

 

Servis tabağı, ılık, sıcak veya soğuk yemeklerin masaya servis edilmesi için kullanılan tabaktır. Kullanımı masaya estetik bir görünüm kazandırır.

 

Servis Tabağı Nasıl Hazırlanır?

 

Servis tabağı hazırlarken sıcak ve soğuk yemekleri ayrı ayrı sunmaya özen göstermek gerekir. Şık bir sunum için görsel düzenlemelerin yapılması önemlidir.

 

Servis Tabağı Altlığına Ne Denir?

 

Servis tabağı altlığına supla denir. Supla kullanımı masaya şık bir görünüm katar.

  Peynir Sunum Tabağı ve Sunum Önerileri Hakkında Detaylı Bilgi için Blog Yazımıza Göz Atın