Menaj Organizer

22 adet ürün var.

Toplam 22 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Menaj Organizer

Menaj organizer, cafe, restoran ve lokanta gibi işletmelerde çeşitli ürün gruplarını bir arada sunmaya yardımcı olan stanttır. Genellikle ahşaptan yapılan ve şık bir görünüm oluşturulmasını sağlayan menaj organizerlerin kullanımı oldukça yaygındır. Bazı işletmelerde her zaman masada bulunur, bazılarında ise yemek servisi açılırken masaya getirilir. Yemek masalarında bir düzen oluşturulmasını sağlayan menaj organizerin birçok farklı modeli mevcuttur. Masada kalabalık oluşmasını engelleyen menaj organizer, özellikle baharat ve sos gibi yardımcı lezzetlerin kolay bir şekilde masaya ulaştırılmasını veya masadan toplanmasını sağlar. Hem masalarda yemek yiyen kişilerin hem de işletmenin faydasına olan menaj organizer çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Menaj Organizer Masaya Ne Zaman Konulur?

Menaj organizerin servis edilme şekli tamamen işletmelerin çalışma sistemine bağlıdır. Şık restoranlarda genellikle menaj organizer yemek servisi yapılırken masaya getirilir. Bazı restoranlarda ise müşteri talebi üzerine kuver açılırken masaya getirilir. Kafelerde genellikle menaj organizer masalarda sabit bir şekilde yer alır.

 

Menaj Organizere Neler Konulur?

Menaj organizere hangi ürünlerin yerleştirileceği tamamen işletmenin kararına bağlıdır. İşletmenin özel sosları, ketçap, mayonez, hardal gibi sos çeşitleri ve tuz, karabiber, nane veya tercih edilen diğer baharat çeşitleri menaj organizere konulabilir.

 

Menaj Organizer Çeşitleri Nelerdir?

Masa düzeni sağlamaya yardımcı olan menaj organizerlerin 3 çeşidi mevcuttur. Baharat standı, masa organizeri ve altlık olarak adlandırılan menaj organizer çeşitlerinin hepsi son derece kullanışlıdır. Birden fazla seçeneklerle sunulan bu ürünler masaya hem estetik hem de düzenli bir görünüm kazandırır. Geniş ürün yelpazesiyle sunduğumuz menaj organizer çeşitlerini sayfamızda bulabilir, işletmeniz için toplu fiyat teklifi alabilirsiniz. Menaj organizer çeşitleri ve özellikleri şu şekilde sıralanabilir:
 

-Baharat Standı:

Zengin baharat çeşitlerini bir arada sunmaya yarayan bu ürünün iki farklı seçeneği mevcuttur. Tek katlı ve iki katlı seçenekleri bulunan baharat standı baharatların şık bir şekilde sunulmasında etkilidir.
 

-Masa Organizeri:

Ahşap bir kutuyu andıran bu ürün paketli ve şişeli ürünlerin bir arada sunulmasını sağlar. Kutu şeklinde olan menaj organizerin iki çeşidi mevcuttur. Saplı olan çeşitleri genellikle masaya sonradan getirilir. Sapsız menaj çeşitleri ise masada sabit olarak kalır.
 

-Ahşap Altlık:

Ahşap tepsiyi anımsatan bu ürün kafe ve restoranlarda genellikle masada sabit şekilde bulunur. Birden fazla çeşiti bulunan altlık menaj organizerin en küçüğünde iki göz bulunur. Göz sayısı daha fazla olan ürünler de mevcuttur. Bazı altlık menaj organizer çeşitleri tepsi olarak da kullanılır. Tasarımı tabak ve peçete yerleşimine uygun şekilde yapılan altlıklar şık kafe, restoran ve otellerin odaya servislerinde kullanılır. Birbirinden güzel menaj organizer çeşitlerini incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Menaj Organizer Masaya Nasıl Yerleştirilir?

Menaj organizelerin de diğer masa ürünleri gibi bir yerleşim şekli ve düzeni vardır. Bu düzene göre hareket etmek masada estetik bir görünüm oluşturulmasını sağlar. Menaj organizeri masaya yerleştirme düzeni aşağıdaki şekilde yapılabilir. Menaj organizer, masaların arasında kalan koridora bakmalıdır. Duvar kenarında bulunan masalarda menaj organizer duvar tarafına yerleştirilmelidir. Ortada yer alan masalarda menaj organizer masanın ortasına konulmalıdır. Menaj organizer her zaman müşterinin ulaşabileceği konumda olmalıdır.

 

Menaj Organizerin Yemek Servisi Yapan İşletmeler İçin Neden Önemi

Yemek servisi yapan kafe, özellikle de restoranlarda masa düzeni çok önemlidir. Müşterinin rahat ve konforlu yemek yiyebilmesi masa düzenine bağlıdır. Aşırı kalabalık ve dağınık görünen masalarda yemek yemek zordur. Bu bakımdan menaj organizer çeşitleri masadaki kalabalığın engellenmesi için ideal bir üründür. Pratik kullanımı ile düzen sağlayan menaj organizer çeşitlerini toplu şekilde satın almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Menaj Organizer Nasıl Temizlenir?

Tepsi olarak kullanılan menaj organizer dışında kalan diğer tüm çeşitlerin temizliği son derece kolaydır. Çünkü menaj organizerin gıdalarla doğrudan teması yoktur. Paketli ürünlerin yer aldığı menaj organizerler genellikle yemek ve sos damlaları ile tozdan kirlenir. Bu şekilde kirlenen menaj organizeri temizlemek için nemli bezle silmek yeterlidir. Kirli olsun olmasın menaj organizerlerin her gün düzenli olarak yumuşak bir bez yardımıyla temizlenmesi gerekir. Tepsi olarak tasarlanan ve yemek servisinde de kullanılan menaj organizerler bulaşık makinesinde yıkanabilir. Elde temizliği de pratik olduğu için yumuşak bir sünger ve deterjan ile kolay bir şekilde temizlenmesi mümkündür. Menaj organizer ahşaptan yapıldığı için yüzeyi çizilmelere karşı dayanıklı değildir. Bu nedenle yüzeyine zarar verecek temizleyiciler ile kesici ve delici aletler kullanmaktan kaçınmak faydalı olur.

 

Menaj Organizer Fiyatı

Yemek hizmeti sunan işletmeler için önemli bir düzenleyici olan menaj organizerin kullanımı son derece yaygındır. Düzen sağlayan ve iş yükünü azaltan bu harika ürünün birbirinden güzel modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Her biri görülmeye değer tasarımlara sahip olan menaj organizer çeşitlerimize logo baskısı yapılabilir. Logo baskı ile kişiselleştirilen menaj organizer işletmeye bütünsellik ve ciddiyet kazandırır. Günümüzde popüler olan restoran ve kafelerin büyük çoğunluğu logo baskılı menaj organizer kullanmayı tercih eder. Temizliği, bakımı ve kullanımı son derece kolay olan menaj organizer çeşitlerini siz de işletmenizde kullanarak hem daha profesyonel bir imaj sahibi olabilir hem de müşterilerinizin yemek yeme konforunu artırabilirsiniz. Sayfamızdan beğendiğiniz menaj organizer çeşitlerini toptan alarak avantaj sağlamak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

SIK SORULANLAR

Menaj Organizer Ne İşe Yarar?

Menaj Organizer Hangi Materyalden Yapılır?

Menaj Organizerin Toplu Satışı Var mı?

Menaj (Organizer) Nedir? Menaj Takımı Ne İşe Yarar? Blog Yazımıza Göz Atın: