Cam

1358 adet ürün var.

Toplam 1358 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Cam

Mutfak gereçleri arasında en çok tercih edilen ürünler, sağlıklı ve güvenli kullanım imkanı sunan cam malzemesinden özenle tasarlanarak üretilir. Kullanım açısından ideal şartları oluşturan cam, aynı zamanda sağlam yapısıyla uzun ömürlüdür. Özellikle ısıya karşı dayanıklı olması nedeniyle ilgi gören malzeme, kolay temizlenebilir olmasıyla da dikkatleri üzerine çeker. Hijyenik kullanım olanağı veren cam, şık ve estetik duruşuyla da memnuniyet yaratır.

Cam Ürünler

Mutfakların baş köşesinde yer alan cam ürünler, oldukça çeşitli seçenekleri bünyesinde barındırır. Özellikle otel, restoran, cafe, bar gibi çok çeşitli işletmelerin keyifle kullanabileceği seçenekler de sayfamızda sizleri bekler. Firmanızın logosunun kendine yer bulduğu cam bardaklara, kadehlere, şişelere, küllüklere, sürahilere ve çok daha fazlasına ulaşabileceğiniz sayfamızda birbirinden cazip cam ürünlerini inceleyerek siz de ihtiyaçlarınıza ve zevkinize yönelik seçimler yapabilir, ilk günkü estetik duruşunu uzun süre muhafaza eden ürünlerin sahibi olarak avantajlı bir alışveriş deneyimi edinebilirsiniz.

 

Cam Dekoratif Ürünler

Cam ürünler içerisinde özellikle dekoratif özellikte olanlar büyük ilgi görür. Bunları bireysel olarak evinizde ya da ofisinizde kullanabilir, dilerseniz de restoran, cafe gibi işletmelerinizde benzersiz bir dokunuş yaratabilirsiniz. Camdan özenle tasarlanan dekoratif vazo, rakı bardağı, kase, küllük, şekerlik, yağdanlık veya sosluk gibi ürünleri bulabileceğiniz koleksiyonlarımızda üstün kaliteyle modern tasarımı bir arada bulabilir, tüm bu unsurlara ise bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.

 

Cam Ürünler Nasıl Kargolanır?

Hassas bir yapıya sahip olan cam ürünlerin kargolama sürecine özen gösterilmesi önemlidir. Aksi takdirde ürünlerin zarar görmesi ve kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmaz olur. Bu tür cam ürünlerin kargolama sürecine özen gösteren firmamız, özellikle cam malzemelerin paketlemesini baloncuklu naylonlar eşliğinde gerçekleştirir. Bu tür kaplama yöntemleri cam, seramik gibi ürünlerin kusursuz bir şekilde paketlenmesine yardımcı olur ve herhangi bir sorunun ortaya çıkmasına engel olur. Gerekli görüldüğünde birkaç kat baloncuklu naylonla kaplanan ürünlerde herhangi bir çizik, kırık, yıpranma görünmez.

 

Neden Cam Ürün Tercih Etmeliyiz?

Camdan üretilen bu tarz dekoratif ürünlerin tercih edilmesindeki başlıca etken camın doğal bir malzeme olmasıdır. Bu yönüyle sağlıklı kullanım imkânı vermesi cam ürünlerde herhangi bir kimyasal reaksiyon oluşumu söz konusu olmaz. Ayrıca ısıya karşı dayanıklı olması, kolay temizlenebilir yapıda olması, geri dönüşüm imkânı sunması, içerisindeki besinlerin tazeliğini koruyarak lezzetli olmasını sağlaması, estetik bir duruş sergilemesi gibi nedenlerden dolayı cam ürünlerin popülerliği her daim varlığını sürdürür. Siz de ister evinizde ister işletmenizde bu tür cam ürünleri kullanarak hem şık bir ortam yaratabilir hem de sağlıklı bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

 

EDThoreca Cam Ürün Fiyatları

Ev dışı cam ürünlerini otel, cafe, restoran, bar gibi çok çeşitli işletmelerde keyifle kullanabilir, kendiniz için en doğru EDThoreca cam ürünlerini tercih ederek ideal bir alan yaratabilirsiniz. Hem mutfaktaki işinizi kolaylaştıran hem de sunumlarınıza benzersiz bir dokunuş kazandıran bu tarz cam ürünlerinin fiyatları ise pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Ürünün hangi işleve sahip olduğu, tasarımındaki ince işçiliğin değeri, detaylı tasarım özellikleri, kaç parçayı bünyesinde barındırdığı gibi hususlar fiyatları fazlasıyla etkiler. Konuyla ilgili net bilgi almak için sayfamızda yer alan ürün seçeneklerine göz atabilir, beğendiğiniz ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırarak kararınızı verebilirsiniz.

 

Cam Hakkında Detaylı Bilgi için Blog Yazımıza Göz Atın