Yemek Tabakları

597 adet ürün var.

Toplam 597 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Yemek Tabakları

Sunumu yapılan yemeklerin sayısız çeşidi olduğu gibi yemek tabaklarının da birçok çeşidi vardır. Her yemeğin sunum standartları farklıdır. Çukur tabaklar, kayık tabaklar, oval tabaklar, köşeli ya da düz tabaklar gibi yemek tabağı çeşitleri sunumu yapılan yemeklere göre uygun olarak tercih edilir. Yemek tabak modelleri yemek türüne, konsepte, sunum tarzına göre değişebilir. Otel, cafe ve restoranlar için en uygun fiyatla yüksek kalitede yemek tabakları sunan sitemizden mükemmel seçenekleri inceleyebilirsiniz. Özgün ve yaratıcı yemek tabağı tasarımları seçeneklerimize göz atarak işletme kalitenizi yükseltecek modelleri toptan sipariş edebilirsiniz. Sunumu yapılan yemek türlerine göre yemek tabağı seçmek akıllıca olur. Örneğin; bir balık restoranı ile dünya mutfağından yemekler sunan bir otelin yemek tabağı seçimleri farklı olacaktır. Ağırlıklı olarak sunumu yapılan yemek türlerine göre şık ve kaliteli yemek takımları tercih edilebilir. Çorba varsa çorba kâsesi, makarna varsa makarna tabağı, ızgara varsa da ızgara tabağı gibi seçenekler değerlendirilebilir. Bununla birlikte konsept de önemlidir. İşletmelerin yemek sunumları en az lezzet kadar müşteriyi etkiler. Şık ve özel yemek tabakları logo baskılı, özel desen baskılı olabilir. Böylece işletmenin kendine has tarzı vurgulanmış olur. Siz de firmamızın sağladığı indirim ve müşteri odaklı hizmet olanaklarından faydalanarak müşterilerinizin beğenisini kazanacak kaliteli yemek tabaklarını sitemizden sipariş edebilirsiniz. Seçtiğiniz tabaklar üzerine istediğiniz baskı tasarımını da kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

 

Yemek Tabağı Modelleri

Yemek tabaklarında kullanım amacı, malzeme, tasarım, renk ve tema olarak farklı modeller tercih edilebilir. Çukur tabakların boyut olarak ve derinlik olarak farklı seçenekleri bulunur. Sunumu yapılacak yemeğe göre boyut ve derinlik belirlenir. 9, 13, 15, 20, 24 ve 30 cm gibi çeşitli boyutlarda çukur tabaklar vardır. Ne kadar çok farklı boyuta çukur tabak tercih edilirse sunumlar da o kadar kolaylaşır. Düz tabaklarda da aynı şekilde farklı boyutlarda ve farklı şekillerde seçenekler bulunur. Kayık tabaklar ve tatlı tabakları da farklı boyut ve tasarım seçenekleriyle sunulur. Ne kadar çok farklı biçim ve tasarımında yemek tabağı olursa sunumların kalitesi de o kadar da artar. Çok yönlü, işlevsel tabak tasarımları da mutlaka değerlendirilmelidir. Yemek tabağı seçeneklerine sitemizden kolaylıkla inceleyebilir boyut kriterlerine, markaya ve kullanım amacına göre kolay arama yapabilirsiniz.

 

Yemek Tabağı Fiyatları

Yemek tabaklarının fiyatları boyut, malzeme, tasarım özelliklerine göre değişir. En kaliteli modellerde, en ucuzu yakalamak için sitemizdeki indirimli ürünlere göz atabilirsiniz. Farklı bütçelere uygun seçenekleri sitemizde bulabilir işletme bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Yüksek kalitede, şık yemek tabağı modellerini toptan siparişle oldukça uygun fiyata satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz yemek tabağı için kolaylıkla bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün stok kodu, sipariş sayısı ve varsa istediğiniz baskı görseli ile birlikte bize ileterek fiyat teklifi alma kolaylığını yaşayabilirsiniz. Toptan siparişlerde indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bütçe aralığı belirleyerek istediğiniz kalitede, modern tasarımlara sahip yemek tabağı modellerini uygun fiyatla sitemizden sipariş edebilirsiniz.

 

Zarif Yemek Tabağı Modelleri ve Fiyatları

Zarafet her zaman etkileyicidir. Yemek takımlarında incelikli tasarımlar, unutulmaz sunumların anahtarıdır. Özel tasarım şık ve kaliteli yemek tabağı modellerinde zarif detaylar, estetik sunum yapmanızı sağlar. Çok gösterişli olmayan, sade ve zarif modellerle sunum kalitesini arttırmak mümkündür. Müşterileriniz restorana oturdukları andan itibaren her detaya dikkat eder. Minimalist şık tasarımlar her zaman beğeni kazanan tasarımlardır. Zarif yemek tabağı modellerlini uygun fiyatla sitemizde bulabilir, etkileyici sunumlar yapmak için tercih edebilirsiniz. Stil ve işlevin özenli karışımını yakalamak için özgün tasarımlara göz atabilirsiniz. Zarif, şık, kaliteli ve modern yemek tabaklarında popüler seçeneklere göz atın;

-Aqua Gourmet Porselen Çukur Tabak

-Arnim Roden Porselen Çukur Tabak

-Madrid Porselen Gurme Çukur Tabak

-Osaka Porselen Çukur Tabak

-Side Orlando Porselen Çukur Tabak

-Antares Orlando Porselen Çukur Tabak

-Blue Voyage Porselen Çukur Tabak

-Porselen Çukur Tabak Zen

 

Porselen Baskılı Yemek Tabakları Toptan

Edthoreca olarak şık, kaliteli ve modern tasarımlardaki yemek tabağı modellerinde logo, desen ve istenen baskıları tasarlıyoruz. Otel, cafe ve restoranlar prestijli sunumlar yapmak için logo baskılı yemek tabağı tercih ederken, müşteri dostu çözümlerimizden yararlanabilir. Seçtiğiniz porselen tabak modellerine istediğiniz baskıyı yaptırabilir, toptan sipariş ederek ekonomik seçimler yapabilirsiniz. Seçtiğiniz tabağın stok koduyla birlikte bastırmak istediğiniz görseli ve sipariş adedini belirleyerek bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Porselen baskılı yemek tabaklarını toptan sipariş ederken özel indirim olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. EDThoreca'da farklı bütçelere uygun yemek tabağı seçeneklerini inceleyebilir kendi işletmenize özel baskı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

SIK SORULANLAR

En Çok Satan Yemek Tabağı Hangisidir?

Yemek Tabağı Neye Göre Seçilir?

Yemek Tabağı Fiyatları Neye Göre Değişir?

 

Yemek Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Detaylı Bilgi için Blog Yazımıza Göz Atın: