Servis Tabakları

1876 adet ürün var.

Toplam 1876 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Servis Tabakları

Şık ve kaliteli seçeneklerle sunduğumuz servis tabaklarında çeşitli ölçü ve tasarım çeşitleri bulunur. Boy aralığı, en aralığı, yükseklik aralığı ve hacim aralığı gibi kriterlere göre arama yaparak tam aradığınız modelleri görebilirsiniz. Servis tabaklarında farklı markaların özel tasarımlarını sitemizde bulabilir toptan sipariş verebilir hatta istediğiniz modellere istediğiniz baskıları da yaptırabilirsiniz. Otel, cafe ve restoran gibi işletmeler modern sunumlar için çeşitli seçenekleri değerlendirebilir. Logo baskılı servis tabakları işletmeler için prestij göstergesi olarak beğeni toplar. Edthoreca olarak farklı seçenekleri bir araya getirirken özel baskı yaptırma olanağı da sunuyoruz. Sunum çeşitlerine göre servis tabağı seçeneklerini sitemizden kolayca inceleyebilirsiniz. Meze, salata veya ana yemek gibi çeşitlerin yanında özel tasarım modellere de göz atabilirsiniz. Özel tasarım modeller, örneğin balık şeklinde bir servis tabağı yemek sunumunu çok daha şık hale getirir. İşletme hizmet standartlarınıza kalite katacak servis tabaklarına sitemizden ulaşırsınız. Beğendiğiniz ürünleri stok kodu, sipariş edatı varsa istenen baskı görseli ile birlikte bize göndererek fiyat teklifini kolayca ve hızlı şekilde alabilirsiniz. Ayrıca toptan siparişlerde özel indirimlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

Servis Tabağı Modelleri

Sunumu yapılan yiyeceklere göre servis tabağı modelleri değişir. Aynı zamanda boyut, şekil, renk, desen ve tasarıma göre de modeller çeşitlenir. Meze sunumlarında kullanılan servis tabakları, ana yemekler için, çorbalar için kullanılan servis tabakları, salata servis tabakları gibi birçok farklı seçenek vardır. Sunumu yapılan yiyecek türlerine göre servis tabak takımları tercih edilebilir. Özel tasarım servis tabakları da çeşitli modeller sunar. Örneğin; meze sunumlarında kalp şeklinde servis tabakları kullanılabilir. Modern tasarım olarak öne çıkan yaprak şeklindeki modeller de oldukça beğeni toplayan modellerdir. Tercih edebileceğiniz bazı şık servis tabağı modelleri;

 

-Napoli Porselen Gurme Servis Tabağı 15x15 cm

-Green Drop Porselen Servis Tabağı 31x23 cm

-Denizden Gelenler Porselen Deniz Kabuğu Servis Tabağı 25x20 cm

-Glass Vao Porselen 21 cm

-Oval Servis Karizma Porselen Izgara Servis Tabağı 29 cm

 

Servis tabakları ızgara için, balık için, sulu yemekler için farklı tasarımlar olarak tercih edilebilir. Makarna, salata, sos gibi farklı sofra detayları için özel servis tabağı seçeneklerimiz bulunur. İşletmeler hizmet sundukları mutfak alanında farklı tercih yapabilir, dilediğiniz servis tabağı modellerinin üzerine logo ya da farklı bir desen bastırabilirsiniz.

 

Servis Tabağı Fiyatları

Servis tabağı fiyatları tabak boyutu, tasarımı, logo olup olmayacağı gibi etkenlere göre değişir. Seçtiğiniz bir model için fiyat teklifi alabilirsiniz. Toptan siparişlerde indirim olanaklarımızdan yararlanma imkanınız da vardır. Seçtiğiniz bir ürün için teklif alırken stok kodu, sipariş adeti ve baskı görselini bizimle paylaşabilirsiniz. Teklif Al butonunu tıklayarak ya da bize mail göndererek fiyat teklifi alma şansınız var. Marka ve modele göre değişen fiyatlar olsa da firmamız müşteri odaklı hizmet anlayışı ile fiyat konusunda memnun kalacağınız teklifler sunar. İndirimli servis tabakları arasından seçim yaparak daha da ekonomik sonuçlar elde edersiniz. İşletme bütçenize göre kaliteli ve şık modeller tercih edebilirsiniz. Toptan siparişlerde indirim fırsatlarını değerlendirebilir oldukça uygun fiyatlarla işletme kalitesini yükseltecek sunum detaylarına sahip olursunuz.

 

Farklı Renk Seçenekleri ve Ölçüleri ile Servis Tabakları

Servis tabaklarında çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Tasarım olarak farklı şekillerde, farklı ölçülerde ve farklı renklerde ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Şekil olarak yuvarlak, oval, dikdörtgen ya da üçgen gibi şekilde seçenekleri bulunur. Tabak çapı, en aralığı, yükseklik, hacim ve boy aralığı kriterlerine göre sitemizden arama yapma olanağınız vardır. Düz beyaz ve düz siyah yuvarlak-kare modeller en çok tercih edilen klasik modellerdir. Suluboya efektli tasarımlar modern seçenekler olarak değerlendirebileceğiniz modellerdir. Etnik desenli modeller de oldukça şıktır. Bölmeli servis tabakları çok işlevsel seçeneklerdir. Puzzle servis tabakları işlevsel ve şık modeller arasında öne çıkar. Uçak, araba ve kedi gibi özel tasarım servis tabakları da farklı sunumlar için tercih edilebilir. Sitemizde yer alan arama kriterleriyle ölçülere göre arama yapma imkanı sunulur. Renk ve desen olarak çok değişik seçenekler arasından her zaman uygun fiyatlarla seçim yaparsınız

 

Porselen Baskılı Servis Tabakları Toptan

Servis tabaklarına istediğiniz baskıyı yaptırma şansınız var. Kaliteli porselen servis tabaklarına işletme logonuzu ya da istediğiniz deseni baskı olarak yaptırabilirsiniz. Otel, cafe ve restoranlarda hem şık bir reklam olarak hem de sunum estetiği olarak baskılı porselen servis tabakları tercih edilir. Bakılı servis tabağı siparişini toptan olarak verebilirsiniz. Toptan siparişlerde özel indirimlerimizden yararlanarak, ekonomik ve kaliteli seçimler yapabilirsiniz. Seçtiğiniz tüm ürünleri toptan olarak sipariş etme olanağını sunuyoruz. İstediğiniz baskıyı tüm seçtiğiniz ürünlere kısa sürede basarak ürünleri size ulaştırıyoruz. Servis sunum tabakları uygun fiyatlarla Edthoreca’da.

 

SIK SORULANLAR

Servis Tabağı Kaç Cm Olur?

Servis Tabakları Nasıl Seçilir?

Servis Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Servis Tabağı Nedir? Ne İşe Yarar? Detaylı Bilgi için Blog Yazımıza Göz Atın: