Kupa Mug Bardaklar

175 adet ürün var.

Toplam 175 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Kupa Mug Bardaklar

Kupa mug bardak, son zamanlarda popüler olan mutfak ürünlerinden biridir. Kupa mug bardağın bu denli popüler olmasındaki en önemli etken, fonksiyonel yapısıdır. Bunun yanı sıra zarif tasarımı ve kolay kullanımı da popüler olmasında etkilidir. Kupa bardaklar; çay, çorba, sıcak çikolata ve kahve gibi sıcak tüketilen içecekler için idealdir. Diğer bardak veya fincan çeşitlerine göre daha fazla sıvı kapasiteleri vardır. Bu özellik, kupa mug bardakların herkes tarafından sevilmesinde son derece etkilidir. Çünkü bu tarz bardaklar ile lezzetli sıcak içeceklerin keyfi daha uzun sürer. Modern tasarımlı bu kupalar sufle yapmak için de idealdir. Birden fazla amacı gerçekleştirmeye uygun olan zarif tasarımlı kupa mug bardak çeşitleri şık sunumların yanı sıra mutfak dekorasyonuna da katkı sağlar

 

Her İhtiyaca Uygun Kupa Mug Bardak Çeşitleri

Kulplu ve kulpsuz modellerden oluşan kupa mug tarzındaki bardaklar, işlevsel yapılarından dolayı hem evlerde hem de cafe ve restoran gibi işletmelerde yoğun olarak tercih edilen mutfak ürünleri arasındadır. Sıcak sunumlar yapmak için ideal olan bu tarz bardakların birçok farklı çeşidi mevcuttur. Renk ve model bakımından zengin çeşitleri bulunan bu kupalar birden fazla fonksiyona sahiptir. Her türlü sıcak içeceğin ve sufle gibi tatlıların sunulmasında kullanılabildiklerinden dolayı kupa mug tarzındaki bardakların bulunduğu mutfaklarda kase ve sufle kabına ihtiyaç duyulmaz. Kupa mug bardak çeşitlerinin kişiselleştirilmeye son derece müsait yapıları vardır. Bu sayede baskı teknikleri kullanılarak işletme logoları kupalara uygulanabilir. Zengin renk ve model seçeneği ile sunduğumuz kupa mug bardak çeşitlerini sayfamızdan inceleyerek beğendiğiniz modelleri toptan olarak almak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Kulplu Kupa Mug Bardak Çeşitleri

Kulplu bardak ve kupalar kullanımı en kolay mutfak gereçlerindendir. Kupa tercihi yapılırken genellikle sadece renk, desen ve model olarak değerlendirilir. Oysa kupa kulbu da en az kupanın kendisi kadar önemlidir. Çünkü rahat tutma ve kavrama imkanı sunmayan kupa çeşitlerini keyifli bir şekilde kullanmak pek mümkün değildir. Bu nedenle kulplu kupa mug bardak çeşitlerinde kulp önemlidir. Kupa ile uyumlu şekilde tasarlanan kulp, kupanın daha zarif görünmesine yardımcı olur. Kulplu kupa mug tarzındaki bardak çeşitleri çay, kahve, sıcak çikolata ve çorba için idealdir. Sayfamızda yer alan kavisli kulplu olan bu tarz bardaklar zarif bir görünüme sahip oldukları için daha çok şık konseptli cafeler ve restoranlar tarafından tercih edilir. Cve D formlu kulba sahip olan bu tarz bardak çeşitleri herkese hitap ettiği için daha çok lounge cafeler tarafından tercih edilir. Sayfamızda bulunan çift kulplu Mostar kupa mug bardak çeşitleri ise çocukların kullanımı için idealdir. Birden fazla kulp seçeneği ile sunduğumuz kupa mug tarzındaki bardak çeşitlerini incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Kulpsuz Kupa Mug Bardak Çeşitleri

Alışılagelmiş kupa çeşitlerinden farklı olan kulpsuz kupa mug bardak çeşitleri, özellikle rafine zevkleri olan kişilere hitap eder. Kulpsuz olarak tasarlanan bu tarz bardakların uzak doğu ülkelerinde kullanımı çok yaygındır. Ülkemizde ise yakın zamanda popüler olan kulpsuz olan bu bardak çeşitleri kısa sürede en sevilen mutfak ürünleri arasına giren nadir ürünlerdendir. Kulpsuz kupalar, soğuk kış günlerinde sıcaklığı en üst noktalarda hissedebilmek için idealdir. Bunun yanı sıra kulpsuz kupa mug bardakları sufle yapımında da kullanmak mümkündür. Geniş ağızlı yapısı son derece kolay kullanım imkanı sunar. Porselenden yapılan ve yalın şıklığı ile dikkat çeken kulpsuz kupa mug tarzındaki bardak çeşitleri, mutfak dekorasyonuna modern bir görünüm katar. Şık tasarımları ile göz dolduran kulpsuz Santa Monica, Pera ve Ent modellerimizi yakından incelemek ve toplu sipariş vermek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Süzgeçli ve Kapaklı Kupa Mug Bardak Çeşitleri

Bahar ve kış aylarında severek tüketilen bitki çaylarını daha kolay ve daha keyifli tüketmek için süzgeçli ve kapaklı kupa mug bardak çeşitleri idealdir. Süzgeci sayesinde demlenen bitkileri kolay bir şekilde kupadan uzaklaştırma imkanı sunan bu ürün, özellikle bitki çayını çok seven kişilerin beğenisini kazanır. Kapaklı ve süzgeçli tasarımı sayesinde kupa içinde demleme olanağı sunduğu için başka herhangi bir mutfak gerecinin kullanmasına gerek bırakmayan bu harika kupa, pratik yaşamayı seven kişilerin vazgeçilmezlerindendir. Pratikliği ile dikkat çeken süzgeçli ve kapaklı kupa mug tarzındaki bardak çeşitleri hem ev kullanımı hem de cafe ve restoran gibi işletmelerde kullanmak için idealdir. Pratik olduğu kadar şık görünümüyle de dikkat çeken süzgeçli ve kapaklı kupa mug bardak çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Renkli Kupa Mug Bardak Çeşitleri

Canlı renklerden oluşan ürünler, sıcak içeceklerden sonra insanın içini ısıtan en önemli faktörlerden biridir. Bu nedenle renkli sunum ürünleri kişisel kullanıcıların yanı sıra işletmeler tarafından da yoğun olarak tercih edilir. Bulunduğu ortamın konseptine hareketlilik kazandıran renkli kupa mug bardak çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Sıcak yaz renklerinin hakim olduğu bir konsept oluşturmak için sarı, turuncu, fıstık yeşili ve kırmızı renkli kupa mug bardak çeşitleri tercih edilebilir. Koyu renklerin asil duruşundan faydalanmak isteyenler için ise lacivert ve siyah kupa mug çeşitleri idealdir. Sayfamızda bulunan siyah renkli kupaların; iç tarafı beyaz, siyah ve kırmızı renkli seçenekleri de mevcuttur. Renklerin yanı sıra şekillerle de ortama hareket katmak istiyorsanız Crinkle Mug ve Asimetrik Mug modellerimizi inceleyebilirsiniz.

 

SIK SORULANLAR

Kupa Mug Bardaklar Hangi Materyalden Yapılır?

Kulpsuz Kupa Mug Bardaklar Nerelerde Kullanılır?

Kupa Mug Bardakların Toptan Satışı Var Mıdır?
Porselen Ürünleri Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? Blog Yazımıza Göz Atın: