Porselen

6734 adet ürün var.

Toplam 6734 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Porselen

Porselen, şık ve estetik görünüm yarattığı için mutfak ürünleri ve dekoratif ürünlerin yapımında en çok kullanılan materyaldir. Şık sofraların başrolü her zaman kaliteli porselenden yapılan yemek takımlarıdır. Bu nedenle evlerde hem genel kullanım hem de misafir ağırlamak için tercih edilen yemek takımları ve sunum tabakları özellikle porselenden seçilir. Porselen tabak çeşitleri ve mutfak gereçleri evlerin yanı sıra cafe, restoran ve otel gibi işletmelerde de yoğun olarak tercih edilir. Zarafet, şıklık ve kolay kullanım olanağı sunan porselen ürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.  

 

Porselen Tabak Çeşitleri

Porselen tabak çeşitleri, birçok alternatifi olmasına rağmen en çok tercih edilen ürünlerdir. Tek başına bile sofralara zenginlik katan porselen tabakların birden fazla modeli ve çeşidi bulunur. Servis tabağı, yemek tabağı, çorba kasesi, düz tabak ve kayık tabak sofraların olmazsa olmazlarındandır. Bu tabak çeşitlerinin yanı sıra porselen sosluk, sütlük, fincan, çay tabağı, demlik ve daha birçok yardımcı ürün, sofralarda yaşanan keyifli anların eşlikçisidir. Sayfamızda bulunan ve toptan alım imkanıyla sunduğumuz porselen tabak çeşitleri ve kullanım alanları şunlardır:  

 

Porselen Düz Tabak

Genellikle servis tabağı olarak da adlandırılan düz tabak, masa düzeninde yemek (çukur) tabağının altına yerleştirilen düz formlu tabaktır. Geniş bir yüzeye sahip olduğu için çoğu zaman sunum tabağı olarak da kullanılır. Sayfamızda düz tabak çeşitlerinin farklı ölçüleri ve birbirinden güzel modelleri mevcuttur. Modern tasarımlarla üretilen servis tabaklarının kare ve yuvarlak seçenekleri bulunur. Bunun yanı sıra zengin renk ve desen seçeneklerimiz de mevcuttur. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için ideal olan porselen düz tabak çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.  

 

Porselen Çukur Tabak

Halk arasında daha çok yemek tabağı olarak anılan çukur tabak, sofra düzeninde; düz tabağın üzerinde, çorba kasesinin altında yer alır. Özellikle sulu veya sıcak ana yemekler için ideal olan bu tabak çeşitlerinin büyüklüğü 19-20 cm arasındadır. Hafif çukur yapısı, yemeğin kolay bir şekilde alınmasına yardımcı olur. Zengin sofralar oluşturmak için yemek takımlarının olmazsa olmaz tabaklarındandır. Yuvarlak ve kare modelleri ayrıca zengin renk seçenekleriyle sunduğumuz modern tasarımlı porselen çukur tabak çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz.  

 

Porselen Çorba Kasesi

Sıcak başlangıçların olmazsa olmazı çorba kasesi, sofra düzeninde çukur tabağın üzerinde yer alır. Tüm tabakların en üst tarafında yer alan çorba kasesinin üzerine başka bir tabak yerleştirilmez. Kare ve yuvarlak formlarla sunduğumuz porselen çorba kaselerinin farklı boyut seçenekleri mevcuttur. Çorbaların keyifle içilmesine yardımcı olan kase çeşitlerimiz modern tasarımlarıyla dikkat çeker. Cafe, restoran ve otel gibi işletmeler için toptan alım olanağının bulunduğu porselen çorba kaselerine sayfamızdan göz atabilirsiniz.  

 

Porselen Kayık Tabak

Porselen kayık tabak çeşitleri hiç şüphesiz tabak çeşitleri arasında en işlevsel tabaklardır. Çünkü kayık tabaklar servis ve sunum yapmak için son derece idealdir. Salata çeşitleri, meze çeşitleri ve diğer tüm ikramlıkların servis edilmesinde kullanılan bu çok yönlü tabakları sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Geleneksel kayık tabak modelleri gerçek kayığı anımsatan yapıda olduğu için bu şekilde adlandırılmış ve popüler olarak günümüze kadar bu isimle gelmiştir. Günümüzde kayık tabak çeşitlerinin farklı formlu modern tasarımları da yaygın olarak kullanılır. Farklı ebatlarda ve farklı derinliklerde zengin model seçeneği ile sunduğumuz porselen kayık tabak çeşitlerine sayfamızdan göz atabilirsiniz.  

 

Porselen Kahvaltı Tabakları

Sağlık bakımından günün en önemli öğünü olan kahvaltı aynı zamanda en sevilen öğündür. Keyifli bir kahvaltı sofrasında güne başlamak gün boyu motivasyonun yüksek olmasına yardımcı olur. Bu önemli öğünü porselen kahvaltı tabakları ile son derece keyifli geçirmek mümkündür. Sunumu kolaylaştıran porselen kahvaltı tabaklarından biri peynir tabağı diğeri de porselen kahvaltı tepsisidir. Bunların yanı sıra zeytinlik çeşitleri, reçel kabı, tereyağı kabı ve bölmeli baharatlıklar kahvaltı sofralarının en şık eşlikçileridir.  

 

Porselen Meze Tabakları

Porselen meze tabakları, kayık tabak ve düz tabak çeşitleri kadar işlevsel olan tabaklardır. Günün her öğününde kullanmak için ideal olan porselen meze tabaklarının birbirinden güzel renk ve desenlere sahip olan modellerini sayfamızdan inceleyerek işletmeniz için toptan alım teklifi verebilirsiniz.  

 

Porselen Sosluk Çeşitleri

Soslar, bazı yemek çeşitleri için son derece önemlidir. Çünkü sos tamamlayıcı bir lezzettir. Yemekler için önemli olan soslar farklı şekilde servis edilir. Bazıları küçük porselen kaselerde porsiyon olarak yemeklerin yanında sunulurken bazı sos çeşitlerini masaya sütlük benzeri sosluk ile servis etmek gerekir. Her iki sunum şekli de sofraya zenginlik katar. Sayfamızda bulunan sosluk çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınız olan modellerin toptan alımını yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

 

Porselen Yardımcı Ürünler

Şık bir masada tabak çeşitleri kadar yardımcı ürünler de dikkat çeker. Bu nedenle tabak çeşitlerine gösterilen özenin aynısı yumurtalık, tuzluk, biberlik, kürdanlık ve çay tabağı gibi yardımcı ürünlere de gösterilmelidir. Modern tasarımlarla üretilen bu ürünler sofralara görsel zenginlik aynı zamanda bütünlük katar. İhtiyaç duyduğunuz porselen yardımcı ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz.  

 

Porselen Çay Kahve Fincanı

Keyifli bir yemeğin ardından içilen çay veya kahvenin yerini tutacak başka bir içecek yoktur. Bu lezzetli içecekleri büyük bir keyifle içmenin tek seçeneği porselen fincandır. Benzersiz tasarımlara sahip olan zarif fincan çeşitlerimiz ile içilen çay ve kahvenin tadı bir başkadır. Zengin renk, desen ve model seçenekleri ile sunduğumuz ayrıca logo baskı ile kişiselleştirilebilen porselen çay, kahve fincan çeşitlerimizi inceleyerek toplu alım yapmak için fiyat teklifi verebilirsiniz.

 

SIK SORULANLAR

Hangi Mutfak Ürünleri Porselenden Yapılabilir?

Porselen Tabaklar Nasıl Temizlenir?

Porselen Tabak Çeşitlerinin Toptan Alımı Var mıdır?

Porselen Nedir? Porselen Ürün Çeşitleri Nelerdir? Detaylı Bilgi için Blog Yazımıza Göz Atın: