Kahve Espresso Fincanları

398 adet ürün var.

Toplam 398 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Kahve Espresso Fincanları

Espresso fincanının şekli, boyutu ve malzemesi kahvenin tadını etkiler. Espresso lüks içim standartları olan bir kahvedir. Bu sebeple de kahve seçiminden fincan sunumuna kadar her detaya dikkat edilmelidir. Cafe, restoran ve otellerde kahve sunumlarına çok daha fazla özen göstermek gerekir. Sunum ve lezzet hatası müşterilerin beğenisini belirler. Espresso fincanı özel tasarım modelleri tercih edilerek işletme kalitesini artırmak mümkün olur. Çay Nescafe Fincanları kategorimizde yer alan espresso fincanlarını inceleyerek lüks sunum kurallarına uygun, şık ve kaliteli seçimler yapabilirsiniz. Seçtiğiniz fincanlara işletme logonuzu ya da istediğiniz bir tasarımın baskısını yaptırma imkanınız da vardır. Fincan yüksekliği, hacmi veya ağız çapı aralığı gibi detaylara göre filtreleme yaparak tam aradığınız fincan seçeneklerine hızlı ve kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Marka ve seriye göre de tasarım çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Edthoreca olarak cafe, restoran ve oteller için işletme konseptine uygun, müşteri beğenisini kazanacak kahve sunum seçenekleri sunuyoruz. Uygun fiyatlı ürünlerimiz arasında ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

 

Kahve Espresso Fincanı Modelleri

Kahve sunumlarını lüks standartla yapmak için içilen kahvenin çeşidine göre fincan tercih edilmelidir. Espresso fincanlarında genel bir tasarım konsepti vardır. Kahvenin lezzetini etkileyen fincan tasarımı daha küçük boyutludur. Porselen malzeme olarak espresso için en ideal malzemedir. Espresso fincanı olarak tercih edebileceğiniz bazı modeller;

 

-Pera Porselen Espresso Kahve Fincanı ve Tabağı 128cc

-Frig Porselen Espresso Kahve Fincanı ve Tabağı 100cc

-Sea Wave Porselen Espresso Kahve Fincanı ve Tabağı 100cc

-Medusa Porselen Kahve Fincanı ve Tabağı 100cc

-Ent Porselen Espresso Kahve Fincanı ve Tabağı 83cc

-Emotion Porselen Espresso Kahve Fincanı ve Tabağı 80cc

-Cafe Shop Krem Porselen Espresso Kahve Fincanı ve Tabağı 90cc

-Grain Banquet Porselen Espresso Fincanı 70 cc

-Dusk Banquet Porselen Espresso Fincanı 70 cc -

Cam Espresso Fincanı Casablanca Cam Espresso 95cc

 

Fincanı Barista Bunlar dışında oldukça şık farklı tasarımları sitemizde bulabilir ve detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Porselen ya da cam espresso fincanlarını sunum çeşitliliğine göre tercih edebilir, lüks ve kaliteli sunumlar yapmak için seçtiğiniz fincanlara logo bastırabilirsiniz.

 

Kahve Espresso Fincanı Özellikleri

Espresso fincanları Demitasse olarak adlandırılır. Bu kelime yarım anlamına gelmektedir. Espresso fincanları normal kahve fincanlarının yarısı kadardır. Su - kahve oranı açısından lezzetin yakalanabilmesi için espresso fincanlarının küçük olması gerekir. 60, 70, 80, 90, 100 cc civarındaki fincanlar boyut olarak uygundur. Şekil olarak ise fincan ağzının geniş, tabanının biraz daha dar olması önerilir. Malzeme olarak porselen ya da cam tercih edilebilir. Ama genel servis için porselen en ideal malzemedir. Özel kahve espresso fincanı modellerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Otel, restoran ve cafeler için özel tasarladığımız baskılı fincan örneklerine de göz atabilirsiniz. İşletme konseptine göre stil, tarz ve renk tercihi yapabilirsiniz. Örneğin; eğlenceli bir cafe konseptiniz varsa renkli espresso fincan modellerini tercih edebilirsiniz. Lüks bir otel için sunum seçenekleri arıyorsanız daha zarif ve etkileyici tasarımları değerlendirebilirsiniz. İşletmenizin sunum estetiğini artıracak birbirinden şık ve kaliteli espresso fincan modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz modeller üzerine istediğiniz baskıyı yaptırırsınız. Toptan alışverişlerde indirimli fiyat olanaklarımızdan da kolayca yararlanabilirsiniz.

 

Kahve Espresso Fincanı Fiyatları

Espresso fincanları tasarım detayları, malzeme ve diğer ayrıntılara göre farklı fiyatlandırılabilir. Seçilen fincan modelinin markası, tasarımı fiyatları belirleyen etmenlerdir. Edthoreca olarak otel, cafe ve restoranların bütçesine uygun tercih edebilecekleri şık ve kaliteli kahve fincan çeşitleri sunuyoruz. Bir ürün için fiyat teklifi almak istediğinizde; seçtiğiniz ürünün stok kodunu, sipariş miktarını, baskı görselini fiyat@elsanat.com.tr ye gönderebilir ya da Teklif Al butonuna tıklayabilirsiniz. Ürünün özelliklerine ve talep ettiğiniz miktara göre en uygun fiyatı bizden hızlı şekilde öğrenebilirsiniz. Bütçenize uygun seçenekleri görmek için fiyata göre filtreleme yaparsınız. İşletme bütçesine uygun yüksek kalitede espresso fincan seçeneklerini kolay kullanım imkanı sunan sitemizden inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin üzerine logo baskısı yaptırarak uzun vadede reklam yapma şansını da değerlendirebilirsiniz. Maliyeti düşük, kalitesi yüksek fincan modellerini sitemizde bulabilir ve en iyi fiyat teklifini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Toptan Kahve Espresso Fincanı Alımlarında İndirim

Otel, cafe ve restoranlar için özel ürünler ve baskı seçenekleri sunan firmamız toptan alımlarda indirim olanakları da sunar. Bütçenize göre fincan modeli tercih ederek, yüksek miktarda sipariş verdiğinizde büyük indirim olanaklarından yararlanabilirsiniz. Toptan alımlarda özel indirim ve kampanyalardan yararlanmanızı sağlıyoruz. Hızlı fiyat teklifi alarak ne kadar avantajlı olacağınızı anında görebilirsiniz. Toptan fiyatlarımız işletme bütçenizi destekleyecek fiyatlardır. Seçtiğiniz ürünlerin stok kodunu ve talep ettiğiniz miktarı bize belirterek anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Müşteri odaklı çözümlerimizden yararlanarak ekonomik ve kaliteli seçimler yapabilirsiniz. Ürün satışı, tedariki, baskı ya da markalama gibi hizmetlerimizden uygun fiyat avantajlarıyla yararlanabilirsiniz.

 

Toptan Kahve Espresso Fincanı Siparişi Nasıl Verilir?

Sitemizden beğendiğiniz ürünleri toptan sipariş etmek istediğinizde hızlı ve kolay şekilde işlem yapabilirsiniz. Ürün stok kodu, sipariş etmek istediğiniz miktar, baskısını yaptırmak istediğiniz görsel ile fiyat teklifi alabilirsiniz. Bizimle WhatsApp üzerinden iletişim kurarak da istediğiniz ürün ve sipariş hakkında bilgi alabilirsiniz. Toptan siparişlerinizde indirim olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

SIK SORULANLAR

Kulpsuz Kahve Fincanı Nedir?

Double Espresso Fincanı Kaç ml?

Americano Fincanı Nedir?

Espresso Fincanı Nasıl Seçilmeli? Detaylı Bilgi için Blog Yazımıza Göz Atın: