Şirketimiz, web sitemizde yer alan tüm ürünleri tedarik etmekte, baskısını gerçekleştirip tarafınıza göndermektedir. Özel proje baskı siparişleri haricinde müşterilerimizin baskı için ürün göndermeleri gerekmemektedir.

Web sitemizde yer alan tüm ürünler için minimum sipariş miktarı ürün başına 48 adettir ancak toplam sipariş miktarı 144 adet olmalı ve bu miktarın tamamı cam veya tamamı porselen olmalıdır. Cam ve porselen ürünler birlikte sipariş verilmesi durumunda toplam miktar 144+144=288 adet olmalıdır.

Fiyat bilgisi talep ettiğiniz ürünün *stok kodunu *sipariş miktarını ve *baskı görselini e-posta ile fiyat@elsanat.com.tr adresine gönderiniz yada ürün sayfasında yer alan Teklif Al butonuna tıklayınız. Telefon ile fiyat bilgisi verilmemektedir.

Tarafınıza genelde aynı gün içerisinde fiyat teklifi gönderilir, onaylamanız durumunda dijital ortamda görsel hazırlanıp gönderilir. Talebiniz doğrultusunda numune(ücretli) ürün 2-7 iş günü içerisinde hazırlanır. Onaylanması durumunda sipariş miktarınız, baskı renk sayısı ve iş yoğunluğumuza göre tahmini 7-20 gün içerisinde siparişiniz teslime hazır duruma getirilir.

Sipariş vermeden önce mutlaka aşağıdaki sayfalarda yer sipariş, ödeme, teslimat, numune, baskı renkleri ve teknik konular hakkında yer alan açıklama ve şartları okuyunuz.

Cafe, restaurant ve hotel kullanımı için tüm ürünlerin yer aldığı kataloglarımız

Sipariş, ödeme ve teslimat hakkında bilgi

Baskılı porselen ve cam ürün kullanım talimatı ve önerileri

Cam ve porselen ürünlere numune baskısı ve renkler hakkında bilgi